Čo znamená repasovaný?

V našej ponuke nájdete rôzne Počítače, notebooky, smartfóny a tablety označené ako renovované, niekedy nazývané aj repasovane alebo refurbished. Ako nové boli používané vo firmách, inštitúciách, bankách alebo poisťovniach, odkiaľ boli po pravidelnej výmene za nové odoslané na repasovanie a následne na ďalšie použitie. Spravidla sa jedná o kvalitnejšie zariadenia vyšších tried, takže sú vhodne na renováciu a ďalšie používanie.

Ako u nás prebieha repasovanie notebookov a počítačov?

Každé zariadenie u nás prechádza kontrolou fyzického a mechanického stavu.

Ak je fyzicky v poriadku, kontrolujeme a testujeme funkčnosť všetkých časti, aby sme mohli zaručiť že od nás dostanete len plne funkčne zariadenie s ktorým budete dlhodobo spokojný.

Renovacia resp. repas zariadenia nezahŕňa len čistenie a testovanie, ale aj vylepšenia a výmenu niektorých komponentov za novšie, aby daný počítač alebo notebook fungoval ešte lepšie ako nový. Najčastejšie vymieňame zastaralé mechanické harddisky za plne elektronické SSD disky, čím sa rýchlosť fungovania počítača zvyšuje niekoľkonásobne a vyrovná sa tak aj novým a podstatne drahším zariadeniam. 

blobid1

Po vyčistení, otestovaní a vylepšeniach inštalujeme nový operačný systém a základné programy aby ste mohli počítač alebo notebook od nás začať ihneď používať a nezdržiavali sa jeho nastavovaním. 

Na všetky počítače a notebooky v našej ponuke dávame 24 mesačnú garanciu - záruku funkcnosti, takže v prípade problému sa na nás môžete obrátiť a problém vám v krátkom čase vyriešime. Taktiež môžete využiť aj náš pozáručný servis. 

Načo sú teda dobre tie repasovane počítače a notebooky? Výborne hodia na bežne používanie, kancelárske prácu, náročné prehliadanie internetu a multimédiá. Sú tak vhodné pre drvivú väčšinu používateľov - do domácnosti, školy, pre študentov, do kancelárie, firmy.

 

Smartfony a tablety


V našej ponuke okrem počítačov a notebookov nájdete aj smartfony, ktoré boli takisto používané firmami a inštitúciami, a rovnako boli vrámci pravidelnej obmeny za nové určené na renováciu a ďalšie používanie. Najčastejšie sa jedna o zariadenia Apple iPhone a iPad, ktoré sú aj roky po ich predstavení stále fajn a plne pokrývajú potreby väčšiny používateľov. A samozrejme za veľmi prijateľnú cenu.

Repasované smartfóny u nás prechádzajú podobným procesom ako notebooky a počítače.

Po prijatí kontrolujeme ich fyzicky a vizuálny stav. Následne testujeme všetky funkcie každého zariadenia.

Špeciálne pri smartfónoch kontrolujeme stav a zdravie batérii, môžete si tak byt istý, že nedostanete smartfon s vyšťavenou batériou ktorá nič nevydrží. Ak ale patríte k náročnejším používateľom ktorí intenzívne používajú smartfon po celý deň, môžete využiť službu výmeny baterie za novú, teda za symbolicky doplatok dostanete repasovaný smartfon s úplne novou batériou.

Renovovaný smartfon je vhodný pre veľkú väčšinu používateľov, či už ako súkromný telefón na každodenné používanie, ako pracovný alebo záložný telefon, za ktorý nemusíte vysoliť zbytočne veľa peňazí.

 

Na odkaze nižšie si môžete pozrieť našu ponuku renovovaných zariadení.

POZRIEŤ PONUKU